Úvodní strana » Minerální podhledy
Minerální podhledy

Minerální podhledy

Co je minerální podhled? Minerální podhled jsou kazetové desky z lisovaných minerálních vláken které se vkládají do připravené systémové konstrukce.

Proč zvolit minerální podhled?

Lehkost konstrukce

Lehkost konstrukce

Jednou z výhod minerálního podhledu je jeho nízká hmotnost, která se liší od klasického sádrokartonového podhledu o několik procent v závislosti na typu kazety.

Rychlá a čistá montáž

Rychlá a čistá montáž

V porovnání s klasickým sádrokartonovým podhledem je montáž podstatně rychlejší z důvodu systémové stavebnice minerální konstrukce. Další velkou výhodou je jeho čistá montáž, kdy odpadává povrchová úprava podhledu, jako je tmelení a broušení.

Snadná přístupnost

Snadná přístupnost

Umožňuje dostatečný vstup do meziprostoru (opravy instalací,doplnění instalací)

Druhy

Protipožární minerální podhledy

Protipožární minerální podhledy

V případě požadavku na zvýšenou požární odolnost minerálního podhledu jsme připraveni dle dodané projektové dokumentace zpracovat skladbu a realizovat dodávku a montáž konstrukce. Použití minerálních podhledů s požadavkem na požární odolnost se realizují např. na únikových cestách administrativních prostorů.

Akustické minerální podhledy

Akustické minerální podhledy

Akustické minerální podhledy se realizují v prostorech s požadavkem na akustický komfort, snadnou údržbu, flexibilitu, adaptabilitu a robusnost.

Hygienické minerální podhledy

Hygienické minerální podhledy

Hygienické minerální podhledy mají specifické vlastnosti vyvinuté pro konkrétní typy prostor v různých segmentech a jsou nejlepším řešením pro toalety, šatny, kuchyně či lázně. Hodí se však také do průmyslového prostředí jako je potravinářský a nápojový průmysl, farmaceutický průmysl, elektronický průmysl a datová centra.

Designové minerální podhledy

Designové minerální podhledy

Minerální podhledy mají v současné době i své místo v interiérovém designu, kde dokážeme skloubit vyše uvedené vlastnosti (požární odolnost, akustiku, hygienu). Své využití najdou v administrativních centrech, při rekonstrukcích továrních a vyrobních budov, v galeriích aj.

Realizované projekty

Pole označená * jsou povinná.